سخن بزرگان

پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله):
کار کردن برای کسب مال حلال، بر هر مرد و زن مسلمان واجب است.


امام علی (علیه السلام):
آفت موفقیت تنبلی است.


امام صادق علیه السلام :
هر اهل فنی برای موفقیت در کسب و کار خود (که کارش بگیرد) به سه مطلب نیازمند است:
- تخصص و باهوشی در فن و حرفه مورد نظر.
- امین باشد و در کار و مال مردم، امانت و درستی را حفظ کند.
- با کارفرما و صاحب کار، خوش‌برخورد و خوش‌قلب باشد.


پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله):
بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سؤال شد یا رسول الله! پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود: جدیت و تلاش در طلب معیشت.


امام باقر (علیه السلام):
من مردى را که در کار دنیایش تنبل باشد مبغوض میدارم و کسى که در کار دنیا تنبل باشد، در کار آخرتش تنبل تر است.


رسول الله (صلی الله علیه و آله):
عبادت ده جزء است که نه جزء آن در کار و تلاش برای به دست آوردن روزی حلال است.


امام صادق(علیه السلام):
هرکس دنیا را طلب کند به قصد این که آبروی خود را از مردم حفظ، رفاه خانواده‌اش را تأمین و به همسایه‌اش کمک کند، وقتی با خدا دیدار کند، چهره‌اش همانند ماه شب بدر می‌درخشد.


امام صادق(علیه السلام):
کسی که خود را برای روزی خانواده‌اش به زحمت می‌اندازد و کار می‌‌کند مانند رزمنده‌است که در راه خدا می‌جنگد.


خنده را قسمت کنیم


درباره ما

شرکت چکاد صنعت ، در سال 1378 با استعانت و یاری از خداوند متعال با هدف ساخت قالب های صنعتی در اصفهان شروع به فعالیت نمود. در ابتدا فعالیت های انجام شده بیشتر محدود به ساخت قالب های صنعتی بود، اما در ادامه و با گذشت 2 سال از شروع فعالیت با ایجاد شاخه جدید، حیطه محصولات عرضه شده به ارائه و ساخت انواع قطعات سری تراشی گسترش یافت. فعالیت شرکت چکاد صنعت به عرضه این طیف از خدمات محدود نشد و با بهره گیری ازدستگاه ها و ابزار مطابق با تکنولوژی روز گامی بلند را در ارائه قطعات با کیفیت و دقیق و مطابق نظر مخاطبین خود بردارد. و سریعا به بکی از معدود شرکت های تواید کننده قطعات طول تراشی تبدیل گردد.مخاطبان محصولات این مجموعه میتوان به کارخانه های تامین کننده قطعات خودرو، صنایع نظامی و ... اشاره کرد. چکاد صنعت با بیش از یک دهه سابقه و کسب تجربه های بسیار، جهت آشنایی وهماهنگی هرچه بیشتر مشتریان، سایت اینترنتی چکاد صنعت را، راه اندازی کرد و بازار مخاطب خود را به سراسر ایران گسترش داد و با بررسی و مهندسی مستمر، تلاش نموده است در بین نتایج جستجوی محصولات مربوطه توسط کاربران اینترنتی، در جستجوگرهای اینترنتی، جایگاه ویژه ای را داشته باشد.و اکنون چکاد صنعت با 14 سال سابقه در ارائه و ساخت انواع قطعات سری تراشی در جامعه صنعتی ایران بر خود می بالد که توانسته است گامی هر چند کوچک در پیشرفت جامعه صنعتی کشور برداشته و به عنوان مجموعه ای معتبر در میان مدیران عالی رتبه صنعتی جامعه شناخته شود. بدیهی است یکی از اصلی ترین علت های این توفیق، کیفیت بالای محصولات ارائه شده توسط چکاد صنعت در طی سالیان گذشته بوده است. ارائه خدمات براساس تکنولوژی روز، کیفیت مناسب، دقت بالا در تولید محصولات از دیگر راهکارهایی بوده است که چکاد صنعت بر اساس آن ها توانسته است سهم به سزایی از بازار را به محصولات خود اختصاص دهد. این شرکت به لطف خداوند متعال و با استفاده از پرسنل فنی و متعهد سعی بر آن دارد که با حداکثر توان و دقت خدمات خود را به انجام رسانده و گامی هر چند کوجک در راستای اعتلای صنعت کشور عزیزمان ایران بردارد .(ان شاء الله)

دسترسی سریع

جستجودر اين سایت
در كل اينترنت

لینک های مفید